Witamy!

Zobacz najnowsze informacje ze świata prawniczego oraz opinie o adwokatach,radcach i innych prawnikach

Listopad 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017

Polecamy:

radca prawny

Sukces w sądzie - dobry adwokat na rozwód

2017-08-30 | Grzegorz

frazy kluczowe: prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) starannością jest adwokat na rozwód, który będzie osobą niezwykle istotną w całym przebiegu wydarzeń. Sprawy rodzinne i rozwodowe są bowiem kwestią delikatną i wymagającą szczególnej uwagi i wrażliwości. Dla rozwodzących się małżeństw, które posiadają dzieci prawo rodzinne jest niezwykle istotne. Może się bowiem wydarzyć, że jedno z rodziców będzie chciało czerpać korzyści i manipulować sytuacją, wykorzystując nieznajomość prawa przez drugą osobę. Dlatego zawsze powinno się być doskonale przygotowanym (...)

Skuteczne kancelarie komornicze

2017-08-01 | Grzegorz

frazy kluczowe: notariusz, prawnik, radca prawny

(...) Skuteczne kancelarie komornicze cieszą się w dzisiejszych czasach sporym uznaniem na rynku, ponieważ dzięki nim można oczywiście odzyskać własne należności finansowe. Każdy chciałby uniknąć interwencji komorniczej, ponieważ niesie ona za sobą dodatkowe koszty finansowe, a tych nikt nie chce mieć na koncie. Komornik jest bezwzględny w swoich działaniach, przez co odzyskuje on należności dla swoich klientów na różne sposoby, pieniądze mogą być np. ściągnięte z konta bankowego zadłużonej osoby. Warto więc panować nad swoimi finansami, aby nie (...)

Polecane szkoły dla dorosłych

2017-07-28 | Janusz

frazy kluczowe: notariusz, radca prawny, usługi prawnicze

(...) umiejętności, kompetencje, czy wiedzę, bądź ją poszerzyć. Często zdarza się tak, że ktoś pracuje w danym zawodzie, ma wiedzę na dany temat, nie mniej jednak zdecydował się na to, aby uzyskać pełnoprawne wykształcenie w danym zawodzie. Studium policealne, czy też szkoły dla dorosłych to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób, które chcą na przykład nauczyć się czegoś, czy też zdobyć kwalifikacje zawodowe nawet wówczas, gdy już pracują, są aktywni zawodowo. Tego typu szkoły nie wymagają aż tak ogromnego nakładu czasu i (...)

Roszczenia pieniężne w Danii

2017-07-01 | Janusz

frazy kluczowe: kancelaria, notariusz, radca prawny

(...) System prawny w Danii jest nieco skomplikowany. Jeśli doszło do braku nawet w pełni dobrowolnego wykonania zobowiązania pieniężnego przez dłużnika, to wtedy lokalny system prawny, jest nam w stanie zagwarantować ochronę interesów na rzecz wierzyciela. Wszystko to odbywa się poprzez przymusowe wykonanie oświadczenia, co należy podkreślić. Inaczej nazywa się to egzekucją wierzytelności w Danii. W tym kraju przedmiotowe dochodzenie roszczeń zawsze będzie się odbywać po prostu w kilku etapach. Na początku w pierwszej kolejności (...)