Witamy!

Zobacz najnowsze informacje ze świata prawniczego oraz opinie o adwokatach,radcach i innych prawnikach

Listopad 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017

Polecamy:

Obsługa prawna firm

2017-06-25 | Halina

frazy kluczowe: prawo, usługi prawnicze, prawnik, biznes, finanse, obsługa

Szukasz kancelarii prawnej dla swojej firmy? Ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie dużego przedsiębiorstwa bez współpracy z radcami prawnymi. Obsługa prawna firm jest ważnym elementem w funkcjonowaniu całego przedsiębiorstwa. Zakres radców prawnych w obsłudze prawnej firm jest różny. 
Zakres kancelarii w obsłudze prawnej firmy najczęściej obejmuje:- obsługę prawną podmiotów gospodarczych- pomoc prawna przy zakładaniu każdego rodzaju spółki (w tym pomoc w zakładaniu oddziałów przedsiębiorców zagranicznych w Polsce)- przygotowywanie umów, uchwał i porozumień- rejestrowanie i wprowadzaniu zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym- doradztwo przy sprzedaży spółek- doradztwo przy zakupie udziałów/akcji- doradztwo w zakresie rozwiązywania i likwidacji podmiotów gospodarczych- doradztwo w procesie przekształcania, łączenia i podziału - przygotowywanie, opiniowanie umów- negocjowanie umów- reprezentowanie firmy w postępowaniach sądowych- przeprowadzanie szkoleń dla pracowników- windykacja

Zakres może być bardzo różny, może być szerszy, a może to być tylko niewielka pomoc doraźna. Nawet niewielkie firmy powinny korzystać z porad kancelarii prawnej, ponieważ to pomaga uniknąć wielu nieporozumień i nieprzyjemności w prowadzeniu działalności, a także uniknięcia problemów na drodze sądowej. Jako klient możesz zdecydować się na stałą współprace albo na doraźną pomoc. Istotne jest jednak, aby w przypadku ważnych spraw dotyczących firmy, konsultować je również z osobą znającą się na prawie i aktualnych przepisach. Sprawdź kancelarię prawną - Z pewnością warto wybrać właśnie ją.

'

Zdjęcia naszego reportera
prawo
usługi prawnicze
prawnik
biznes
finanse
obsługa

Warto zobaczyć: