Witamy!

Zobacz najnowsze informacje ze świata prawniczego oraz opinie o adwokatach,radcach i innych prawnikach

Listopad 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017

Polecamy:

notariusz

Skuteczne kancelarie komornicze

2017-08-01 | Grzegorz

frazy kluczowe: notariusz, prawnik, radca prawny

(...) Skuteczne kancelarie komornicze cieszą się w dzisiejszych czasach sporym uznaniem na rynku, ponieważ dzięki nim można oczywiście odzyskać własne należności finansowe. Każdy chciałby uniknąć interwencji komorniczej, ponieważ niesie ona za sobą dodatkowe koszty finansowe, a tych nikt nie chce mieć na koncie. Komornik jest bezwzględny w swoich działaniach, przez co odzyskuje on należności dla swoich klientów na różne sposoby, pieniądze mogą być np. ściągnięte z konta bankowego zadłużonej osoby. Warto więc panować nad swoimi finansami, aby nie (...)

Polecane szkoły dla dorosłych

2017-07-28 | Janusz

frazy kluczowe: notariusz, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Wiele osób podjęło z różnych przyczyn decyzję o zakończeniu nauki zbyt wcześnie. Wówczas później pojawiają się problemy ze znalezieniem pracy, bądź też z tym, iż wynagrodzenie jest zbyt niskie. Choć nie każdy może sobie pozwolić na to, aby pójść na przykład na dzienne studia, to jednak warto rozważyć kontynuację nauki w szkołach policealnych, czy szkołach dla dorosłych. Wiele tego typu szkół posiada bardzo bogate oferty kierunków, zawodów, pod kątem których można się tam kształcić. Jest to doskonały sposób, aby nabyć nowe (...)

Roszczenia pieniężne w Danii

2017-07-01 | Janusz

frazy kluczowe: kancelaria, notariusz, radca prawny

(...) wzywa się koniecznie dłużnika do tego, żeby dobrowolnie spełnił takie świadczenie. Oczywiście w razie też zupełnie bezskutecznego upływu zakreślonego terminu, gdy roszczenie nie będzie się kompletnie nadawało do egzekucji, to wtedy trzeba wnieść do sądu dystryktowego zasądzenie żądanej kwoty pieniężnej. Jak przeprowadzić windykację w Danii? Najlepiej jest zaufać sprawdzonym firmom działającym na tamtejszym rynku, które się tym zajmują.Odzyskiwanie długów w Danii nie jest oczywiście niczym skomplikowanym. Generalnie (...)